VİESSMANN İZMİR KARABAĞLAR SERVİSİ 252 09 63 – 252 09 64 – 252 09 65

Karabağlar viessmann kombi servisi

İZMİR KARABAĞLAR VİESSMANN KLİMA VE KOMBİ SERVİSLERİ

Karabağlar viessmann kombi servisi

Karabağlar Viessmann Klima Servisi ve Karabağlar Viessmann Kombi Servisi olarak klima ve kombilerinizin her türlü bakım ve onarımları garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

İzmir Karabağlar Viessmann servisimizin araçları seyyar atölye tarzında her türlü alet ve avadanlıkla donatılmış olup ihtiyaç duyulabilecek yedek parçaların çoğu mevcut olduğundan arızaların büyük bir bölümü cihazın bulunduğu yerde giderilmekte ve zaman kaybına engel olunmaktadır. Onarımı uzun sürecek olanlar ile teste tabi tutulması gerekenler atölyemize alınmak sureti ile aksaklıkların giderilmesinden sonra en kısa sürede sahibine iade edilmektedir.

Periyodik olarak yapılması gereken klima bakımları usulüne uygun yapıldıktan sonra anti bakteriyel  ilaçlarla dezenfekte edilerek ortamda bulunan insanların lejyoner hastalığından korunmaları amaçlanmaktadır.

Kombi ve petek bakımları ise basınçlı makineler ile ortamı kirletmeden videoda görüldüğü şekilde https://www.youtube.com/watch?v=Qt1WwlFcEVg  yapılmakta ve müşteri memnuniyetine azami ölçüde değer verilmektedir.

Karabağlar Viessmann Servisince Değişime tabi tutulan yedek parçalar firmamız güvencesinde olup 1 yıl garantilidir. Değiştirilen yedek parçalar arızalı çıkar veya zaman içinde bozulursa ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmektedir.

Mesai haricinde veya tatil günleri bizlere ulaşamadığınız durumlarda otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere notunuzu bıraktığınızda mesai başlar başlamaz sizlere dönüş sağlamaktayız.

Karabağlar Viessmann Servisi olarak sizlere her türlü Teknik Servis Hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmanın çabası içindeyiz.

http://www.egebolgeservis.com/

http://www.servisfirmalari.com/

 

 

Sayfa Puanı: 5

1 Comment

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla