SİEMENS İZMİR NARLIDERE SERVİSİ 252 09 63 – 252 09 64

Narlıdere siemens servisi

İZMİR NARLIDERE SİEMENS BEYAZ EŞYA, KLİMA VE KOMBİ SERVİSLERİ

Narlıdere siemens servisi

Narlıdere Siemens Servisi olarak İzmir ili ile merkeze bağlı ilçe ve mahallelerde her türlü Buzdolabı, Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Termosifon, Fırın ve vrf sistemlerinin tamir, bakım ve yenilenme hizmetleri ile teknik desteği Siemens Narlıdere Servisi tarafından sunulmaktadır.

Siemens Servisi Narlıdere uzman teknik personeliyle sizlere en iyi ve garantili teknik servis hizmetini sunmanın çabası içinde olup tam donanımlı seyyar atölye araçlarımız ile arıza ve şikayetlerinizin büyük bir bölümünü cihazın bulunduğu yerde en kısa sürede gidermekteyiz. Onarımı gürültülü olup boyanması gerekli ve teste tabi tutulması gerekenler atölyemize alınmak sureti ile onarımından sonra en kısa sürede sahibine iade edilmektedir.

İzmir Narlıdere Siemens Servisi aynı zamanda klima, kombi ve beyaz eşyalarınızdan arzu ettiğiniz performansı almanızda yardımcı olmakta yeni satın alacağınız ürünler için yeterlilik konusunda danışmanlık yapmaktadır.

İzmir Siemens Servisleri arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan teknik servisimizi günün her saatinde telefonla arayabilir teknik destek alabilirsiniz. Mesai haricindeki aramalarınızda otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere not bırakmanız durumunda; mesai başlangıcında görevli personel tarafından sizlere dönüş sağlanarak şikayetiniz ayrıntılı olarak dinlendikten sonra servis kaydınız oluşturularak en kısa sürede teknik ekip sizlere yardımcı olunmak üzere yönlendirilecektir. Kombi ve petek bakımlarınız https://www.youtube.com/watch?v=Qt1WwlFcEVg videoda gösterildiği şekilde basınçlı makineler ile yapılmakta, klima bakımlarınız ise anti bakteriyel ilaçlarla ilaçlanmak sureti ile sağlığınızın korunmasına yardımcı olunmaktadır.

http://www.İzmirbolgeservisleri.com/

http://www.servisfirmalari.com/

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla