BOSCH İZMİR BUCA SERVİSİ 252 09 63 – 252 09 64

Buca bosch servisi

İZMİR BUCA BOSCH BEYAZ EŞYA, KLİMA VE KOMBİ SERVİSLERİ

İzmir Buca Bosch Servisi olarak İzmir merkezi ile bağlı bulunan ilçe ve mahallelerde en kaliteli ve Garantili Buca Bosch Servisi hizmetini sunmaktayız.

Buca bosch servisi

Ev ve iş yerlerinizde bulunan Beyaz eşya (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Fırın) ile, Termosifon, Klima, Vrf sistemleri ve Kombi cihazlarınızın her türlü bakım, onarım ve yenilenme işlemleri Bosch Buca Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

İzmir Bosch Servisleri arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan teknik servisimiz Buca Bosch Servisi olarak arızalara zamanında yaptığı müdahale ve kısa sürede çözüme kavuşturması ile haklı bir gurura sahiptir.

Firmamız araçlarının tamamı seyyar atölye şeklinde düzenlenmiş olup araçlarımızda her türlü teknik teçhizat, alet ve yedek parça mevcut olduğundan bakım ve arızalarınız en kısa sürede gerçekleştirilerek aksamaya engel olunmaktadır.

Günün her saatinde servis merkezimizi arayarak arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Mesai harici yapacağınız çağrılarınızda otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere not bırakmanız halinde mesai başlangıcında ilgili teknisyen tarafından sizlere dönüş sağlanarak şikayetiniz dinlenecek ve sizlere gerekli teknik destek sağlanacaktır.

Firmamız Buca Bosch Beyaz eşya Servisi, Buca Bosch Klima Servisi ve Buca Bosch Kombi Servisi olarak en mükemmel Teknik Servis imkanını sunmakta olup yıllık periyodik olarak yapılması gereken Bosch Kombi bakımlarınızı https://www.youtube.com/watch?v=Qt1WwlFcEVg  videoda gösterildiği şekilde basınçlı makineler ile gerçekleştirerek yakıttan ve elektrikten tasarruf etmeniz sağlanırken kalorifer tesisatınızın ömrünün uzamasına katkıda bulunmaktayız.

http://www.egebolgeservis.com/

http://www.servisfirmalari.com/

Sayfa Puanı: 5

1 Comment

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla