ARİSTON İZMİR GAZİEMİR SERVİSİ 252 09 63 – 252 09 64 – 252 09 65

Gaziemir ariston servisi

İZMİR GAZİEMİR ARİSTON BEYAZ EŞYA, KLİMA VE KOMBİ SERVİSLERİ

Gaziemir ariston servisi

İzmir Gaziemir Ariston Servisi olarak İzmir merkezi ile bağlı bulunan ilçe ve mahallelerde en kaliteli ve Garantili Gaziemir Ariston Servisi hizmetini sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerinizde bulunan Beyaz eşya (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Fırın) ile, Termosifon, Klima, Vrf sistemleri ve Kombi cihazlarınızın her türlü bakım, onarım ve yenilenme işlemleri Ariston Gaziemir Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

İzmir Ariston Servisleri arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan teknik servisimiz Gaziemir Ariston Servisi olarak arızalara zamanında yaptığı müdahale ve kısa sürede çözüme kavuşturması ile haklı bir gurura sahiptir.

Firmamız araçlarının tamamı seyyar atölye şeklinde düzenlenmiş olup araçlarımızda her türlü teknik teçhizat, alet ve yedek parça mevcut olduğundan bakım ve arızalarınız en kısa sürede gerçekleştirilerek aksamaya engel olunmaktadır.

Günün her saatinde servis merkezimizi arayarak arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Mesai harici yapacağınız çağrılarınızda otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere not bırakmanız halinde mesai başlangıcında ilgili teknisyen tarafından sizlere dönüş sağlanarak şikayetiniz dinlenecek ve sizlere gerekli teknik destek sağlanacaktır.

Firmamız Gaziemir Ariston Beyaz eşya Servisi, Gaziemir Ariston Klima Servisi ve Gaziemir Ariston Kombi Servisi olarak en mükemmel Teknik Servis imkanını sunmakta olup yıllık periyodik olarak yapılması gereken Ariston Kombi bakımlarınızı https://www.youtube.com/watch?v=Qt1WwlFcEVg  videoda gösterildiği şekilde basınçlı makineler ile gerçekleştirerek yakıttan ve elektrikten tasarruf etmeniz sağlanırken kalorifer tesisatınızın ömrünün uzamasına katkıda bulunmaktayız.

http://www.egebolgeservis.com/

http://www.servisfirmalari.com/

Sayfa Puanı: 5

1 Comment

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla